Tři brandové trumfy DigiDay Creative

Dnes je ten pravý čas představit si naše digitální studio DigiDay Creative trochu blíže a poukázat na práci, která za námi stojí. Vždyť už patnáct let pomáháme budovat to nejcennější co můžete mít – vaši značku. Umíme vybudovat snadno rozpoznatelnou identitu, funkční a přehledný web, precizní kampaně, rozesílat akční newslettery a mnoho dalšího, co k dobrému jménu firmy jednoduše patří. Sledujeme moderní trendy, jsme stále v pohybu a navíc nás to hrozně baví.

Naše služby se dají rozdělit na tři základní body: 

  • Tvorba webové prezentace 

Webové prezentace tvoříme na šablonách, nebo klientům na míru. Proces tvorby obnáší diagnostiku, drátěný model, design, vývoj, implementaci redakčního systému, a precizní testování stránek tak, aby byly přístupné, intuitivní a přívětivé pro co nejširší publikum.

K našim spokojeným klientům například patří světově známá oděvní značka BANDI, nebo populární turistická TECHNOTRASA, která propojuje místa, na nichž vás čekají nezapomenutelné zážitky připomínající technickou a řemeslnou vyspělost severní Moravy a Slezska. Dále se můžeme pochlubit tvorbou webu například pro oblíbené nákupní komplexy FORUM NOVÁ KAROLINA, OUTLET ARENA MORAVIA nebo VELKÝ ŠPALÍČEK.

SEVERNÍ MORAVA TRAVEL 

(průvodce zajímavými místy a akcemi SM kraje)

BANDI 

(světově známá oděvní značka)

TECHNOTRASA

  (genius loci technických památek)

MÁME SVĚTOVÝ KRAJ 

(kampaň pod taktovkou Moravian-Silesian Tourism)

FORUM NOVÁ KAROLINA

 (ostravské obchodní centrum s restauracemi a kinem)

OUTLET ARENA MORAVIA

(outletové obchodní centrum v Ostravě – Přívoze)

VELKÝ ŠPALÍČEK

(nákupní a zábavní centrum v Brně)

LINHARTOVÁ PRIVATE INVESTMENT

(realitně – investiční společnost zaměřená na kompletní servis v oblasti koupě, prodeje, pronájmu)

ZLATÉ JABLKO

(zlínské obchodní a zábavní centrum)

POJEZ

(podpora top gastro podniků na Severní Moravě)

  • Firemní identita a vizuální styl 

Značka, kterou Vám vytvoříme má firemní identitu i jednotný vizuální styl. Zpracujeme pro Vás brand manuál a klíčové komponenty značky. Vytvoříme design loga, vybereme firemní barvy, typografii a další nepostradatelné grafické prvky. Vše ve vzájemném souladu, aby byl v mysli zákazníků vytvořen konzistentní obraz vaší značky. Vždyť kdo by v dnešní době, chtěl splývat s konkurencí, že?

Brand jsme vytvořili například pro Oficiální stránky města Ostravy v rámci prevence kriminality a bezpečnosti BEZPEČNĚJŠÍ OSTRAVA. Dalšími zajímavými projekty, kterým jsme pomohli vytvořit vizuální tvář, jsou realitní pronajímatelé ROOMIFY, poskytovatelé energií LAMA ENERGY nebo společnost na zpracování plechů YOMAX.

Manuály:

BEZPEČNĚJŠÍ OSTRAVA 

LAMA ENERGY

LINHARTOVÁ PRIVATE INVESTMENT 

ROOMIFY

YOMAX 

  • Videoprodukce

Tvorba videí pro naše klienty zahrnuje pečlivou přípravu, samotné natáčení a následnou postprodukci, to vše se záměrem vytvořit reprezentativní audiovizuální dílo. Zaměřujeme se na na výrobu několika typů videí – reklamních spotů, firemních prezentací, vzdělávacích videí, videopozvánek, vše s cílem, aby byly splněny specifické požadavky klienta.  

Z našeho portfolia může vytáhnout například event video pro LR HEALTH & BEAUTY Czech Republic & Slovakia, či reklamní videa na CHACHAROVU HASIČÁRNU nebo outdoorovou oděvní značku HANNAH. V portfoliu ale máme i videoprezentaci na Wellness ZÁMEČEK PETROVICE a mnoho dalšího.

Videa:

OUTLET ARENA MORAVIA 01

OUTLET ARENA MORAVIA 02

OUTLET ARENA MORAVIA 03

OUTLET ARENA MORAVIA 04

 

CHACHAROVA PIZZA 01

CHACHAROVA PIZZA 02

CHACHAROVA PIZZA 03

CHACHAROVA PIZZA 04

 

ELEKTROGENERATORY HEADER

CHARGY BANK – INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO

ZÁMEČEK PETROVICE

COLORS OF FINANCE

VIDEO EFEKTY

Jednoduše není důvod, abyste se našimi klienty nestali i vy.