Osobité. Funkční. Prosperující.
Tvorba webu, který generuje poptávku a tvoří zisk. Tvorba webu, který vydělává.

I vy si přejete získávat poptávky či objednávky z internetu. Ano, jste tu správně. DigiDay Creative. Vítejte. S radostí pomůžeme spustit, provozovat a rozšiřovat vaše podnikání na internetu. Tvorba webu je pro nás radostný úkol. Baví nás a máme s ní velké zkušenosti. Jakmile je váš web vytvořen, zajišťujeme jeho online marketing, aby se o vašem webu vědělo, aby měl vysokou návštěvnost. Podívejte se na naše reference.

1

NÁVRH WEBUAnalýza, návrh a konzultace s vámi

Analyzujeme vaší tržní situaci, analyzujeme vaše konkurenty. Připravíme optimální řešení pro vaše podnikání. Navrhneme texty, formuláře i grafický design vašeho nového webu.

2

TVORBA WEBUNaprogramování a spuštění

Návrhy s vámi probereme. Věříme, že najdeme společnou řeč. Web naprogramujeme a naplníme obsahem. Používáme CMS, součástí je rozhraní pro správu webu (administrace).

3

TECHNICKÁ PODPORAZaškolení, doladění, úpravy

Zaškolíme pracovníky, kteří u vás budou pečovat o vytvořený web. Nebo můžete péči o vytvořený web nechat zcela na nás. Spuštěný web propagujeme, ať má vysokou návštěvnost.

Vylepšete váš online byznys
Nabídka služeb, které pomohou vašemu byznysu

Tvoříme reprezentativní weby, které přivádějí poptávku po vašich produktech/službách. Tvorba webu od nás mívá dobrý poměr cena:výkon.

Obsadíme všechny online marketingové kanály. Váš online marketing v synergii: obsah, sociální sítě, e-mail, SEO, PPC, bannery, e-booky, virální, …

Děláme nejen grafický desing webů čili webdesign ale i grafický design e-booků, knih, letáků, firemních tiskovin, výročních zpráv, atp.

Webové aplikace, které pro vás uděláme, jsou kupř. e-shop, kontaktní formulář, sběrač e-mailových adres, rozesílač novinek e-mailem a mnoho dalších.

Marketing na sociálních sítích zahrnuje nejen publikování nových příspěvků ale naslouchání lidem, co píší o vaší značce a zapojování se do konverzace.

Jedna organizace může mít více značek pro své produkty a/nebo služby. Tvorba značky znamená tvorbu jejího vizuálního stylu, jazyka a osobnosti.

Grafika webu neboli grafický design webu. Naši grafici jsou v souladu s aktuálními módními trendy grafiky webu. Moderní grafika webu pro vás.

Obsahový marketing znamená publikování pro naši cílovou skupinu hodnotného obsahu. Zhodnocením obsahu získáváme poptávky či objednávky i zvyšujeme hodnotu naší značky.

Díky multimediálnímu zážitku, který reklamní video zprostředkovává, je jeho marketingové působení velmi vysoké.

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače. Díky SEO jsou vaše stránky viditelné na předních pozicích v neplacených výsledcích internetových vyhledávačů.

PPC reklama jako je Google Ads či Sklik získává nové návštěvníky vašeho webu díky umísťování v placených výsledcích internetových vyhledávačů.

Infografika je vizuální prezentace informací, které jsou běžně komunikovány jako text, tabulky a grafiky. Infografika napomáhá lepšímu pochopení souvislostí.

Pomáháme našim klientům překonat jejich očekávání v online marketingu. Zakládáme si na transparentní a férové spolupráci.
Specializujeme se na PPC kanály Google Ads, Sklik, Bing, Facebook Ads, Zboží a Heureka.

Naše hodnoty
Na co klademe důraz?
Osobní přístup

Snažíme se co nejlépe pochopit byznys, vize a cíle každého našeho klienta. Díky tomu pak dokážeme přesně vyhovět nejen jemu, ale především jeho cílové skupině.

Moderní trendy

Sledujeme trendy, dbáme na to, abychom pracovali s těmi nejmodernějšími technologiemi a nástroji současnosti. Výsledek je vždy perfektně funkční a uživatelsky přívětivý.

Spolehlivá podpora

Předáním zakázky naše práce nekončí. Každému klientovi se snažíme být maximálně k ruce. Ať už potřebuje něco konzultovat, upravit nebo přidat.

01

NEČEKEJTE V POŘADNÍKURYCHLOST

Potřebujete web, eshop nebo jinou službu co nejrychleji. U nás nebudete muset čekat, než na vás přijde řada. S řešením začneme ihned.

02

VYJDEME VÁM VSTŘÍCFLEXIBILITA

Nemáme rádi slovo “nejde”. Vyjít vstříc co nejvíce vašim požadavkům pro nás bude vítanou výzvou.

03

UMÍME NASLOUCHATSPOLUPRÁCE

Rádi skloubíme vaši představu a naše know-how, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

04

ZŮSTANEME V KONTAKTUPODPORA

Jsme připraveni být vám kdykoli k ruce. Ať už budete potřebovat poradit, něco upravit nebo dodělat.

Pojďme nezávazně vše probrat, s čím vám můžeme pomoct

01

Zavolejte nám

Rádi s vámi probereme, co by Vám pomohlo a jaké jsou možnosti. Zavolejte nám na číslo 608 886 555.

02

Napište nám

Napište nám prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se vám zpět ještě dnes.

Chci požádat o konzultaci zdarmaKontaktujte nás