Weby tvoříme s nadšením. To, co se však počítá nejvíce, jsou výsledky. Kolik nových poptávek jsme  díky webu získali? Kolik otázek zodpověděla webová znalostní báze určená k řešení obtíží týkajících se našich produktů a/nebo služeb? Pro kolik e-mailových adres jsme obdrželi souhlas se zasíláním obchodních sdělení?

Mluvíme jazykem vašeho kmene

Naše firma DigiDay Creative – tvorba webu je známá tím, že se mluvíme řečí našich klientů. S námi se neztratíte v technických pojmech. Úkol pochopit obor našeho klienta a porozumět jeho potřebám a přáním nás vede k rozvoji sebe sama, což je pro nás vítané. Nejvíce nás baví, když si s našimi klienty bez výhrad rozumíme. A když nás něco baví, dáváme do toho všechno.

Naplníme váš web obsahem

Obsah webu je nejen text. Napíšeme prodejní texty o vašich produktech a/nebo službách i texty budující povědomí o vašich obchodních značkách. Doplníme to schématy, infografikou či fotografiemi.

Vytvoříme elegantní a energickou grafiku webu

Grafika webu je něco jako obal výrobku. A jak se říká, obal také prodává. Běžně děláme v DigiDay Creative – tvorba webu grafiku webu, která působí elegantním a energickým dojmem. Pokud je třeba, aby váš web působil graficky jinak než elegantně a energicky, budeme vám naslouchat.

Zohledňujeme aktuální trendy v grafickém designu. Trendy ve grafiky webu jsou něco jako móda v oblékání.

Pokud potřebujete nové logo firmy, tak jej pro vás vytvoříme. Nejen logo ale i celou korporátní identitu.

Nasadíme webové aplikace

Webová aplikace umožňuje, aby nám jako provozovateli webu návštěvník o sobě předával nějaké informace. Nejčastěji nasazovanou webovou aplikací je kontaktní formulář, kterým nám návštěvníci našeho webu předávají své dotazy, poptávky či objednávky.

Tvorba webu se v DigiDay Creative realizuje podle projektové metodiky. Nečekejte, až se váš web sám od sebe zlepší. Zajistěte si nový web již nyní. Sloužíme webu! Kontaktujte nás.

Chci požádat o konzultaci zdarmaKontaktujte nás