Reklamní video je na rozdíl o textů, tabulek, schémat či diagramů v pohybu. Je dynamické. Neustálá změna vyvolává v konzumentovi marketingové komunikace pohyb myšlenek. I ti, kteří normálně nepřemýšlí, se díky reklamnímu videu stávají zaujati a jejich pozornost se soustřeďuje na pohyb. Tak funguje lidský mozek.

V reklamním videu jde nejen o množství vizuálních, zvukových a pohybových efektů, které podporují zapamatování naši značky a vaší nabídky. Výhoda těchto efektů je, že reklamní video oslovuje rovnoměrně vizuální, auditivní i kinestetické typy lidí.

Reklamní video je zážitek

Marketingové působení reklamního videa je mnohonásobně výraznější, než působení běžného textu na webových stránkách. A to zejména díky multimediálnímu zážitku, který reklamní video zprostředkovává.

Někteří konzumenti reklamy jsou již tak přetížení příjmem reklamních sdělení, že snad nic kromě reklamního videa v nich nevyvolá připravenost k nákupu. Proto mít reklamní video může jako jediné rozhodnout o tom, že některé cílové skupiny nákup vašich produktů a/nebo služeb nakonec uskuteční.

V DigiDay Creative – tvorba webu pro vás vytvoříme reklamní video, které zaboduje nejen hloubkou marketingového sdělení ale také kvalitou vizuálních, zvukových a pohybových efektů. A tak si jej konzumenti vaší marketingové komunikace snadno zapamatuji a budou jednat tak, jak zamýšlíte. Kontaktujte nás.

Postup tvorby videa

Ze všeho nejdříve budeme společně pracovat na vytvoření kvalitního a profesionálního scénáře. Kvalitní scénář je základním kamenem úspěchu video reklamy. Pomůžeme Vám uspořádat hlavní myšlenky sdělení a ty pak dále rozpracujeme. Pro úspěšný scénář k reklamnímu videu využíváme následující šablonu:

  • Rychlé představení produktu a společnosti
  • Ukázka problému, který zákazník právě řeší
  • Představení řešení problému
  • Výzva k akci

Tato šablona je samozřejmě proměnlivá. Záleží pouze na zákazníkovi, jaký typ videa si chce zvolit. Ať už se jedná o popis produktu, představení společnosti nebo ukázku průvodce internetovým obchodem. V tomto ohledu jsme velmi flexibilní a dokážeme se přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům.

Po vypracování scénáře se přesuneme k samotnému natáčení promo nebo reklamního videa. Zajistíme technickou stránku přípravy a pomůže Vám s komunikačními schopnostmi.

Po skončení natáčení se materiály přesunou do našich kanceláří a my Vám zajistíme kvalitní postprodukci. Videa sestříháme a popřípadě upravíme malé detaily. Konečná délka videa se obvykle pohybuje kolem jedné minuty.

V poslední fázi Vám pomůžeme s efektivní propagací videa na Vašich webových stránkách, na internetu nebo na Vámi zvoleném komunikačním kanálu.

Vyprodukovat samostatně kvalitní video reklamu není vůbec jednoduché. Obraťte se proto na nás a my Vám zaručíme, že Váš příběh nebo produkt zviditelníme. Kontaktujte nás.

Chci požádat o konzultaci zdarmaKontaktujte nás